A2859 STEEL GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2859 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | 1 SIDE POLISHED + 1 SIDE LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 400kg |